Luty z Whisky. Czyli co dzieje się w kraju?

Category: featured, newsy, whisky

Co miesiąc publikujemy dla Was spis najważniejszych degustacji i spotkań poświęconych whisky. Mroźny i skuty lodem luty zachęca do pozostania w domu, ale mamy dla Was kilka wspaniałych miejsc w których na pewno się zagrzejecie.

1. Whisky Rush – Night Out by Kiss Me Whisky – 16.02

Whisky to nie tylko „jakiś” alkohol. Choć niewątpliwie mocny i z charakterem, ogromną historią i wielką tradycją.

Przez lata była rozrywką zarezerwowaną prawie wyłącznie dla męskich podniebień, choć (jak to zwykle bywa) z silnym wpływem płci pięknej. My, kobiety, coraz częściej sięgamy po „wodę życia” rodem ze Szkocji. I znajdujemy w niej moc przeróżnych aromatów i całą gamę smakowych nut.Wychodząc naprzeciw potrzebom dziewczyn sięgających po whisky zapraszamy na degustację „Ladies Only Night Out”, którą poprowadzi pierwsza polska whisky blogerka – Kiss Me Whisky. Agnieszka postara się wprowadzić Was w fascynujący świat szkockiej, a przy okazji przekonać, że pasję można znaleźć wszędzie. Nawet w świecie rzekomo zarezerwowanym dla mężczyzn.

Strona wydarzenia na facebooku

2. Whisky Rush – Cocktail Night Session with Kuba Śrońkowski – 23.02

Pierwsze spotkanie z cyklu Cocktail Night Session, gdzie Państwo będziecie mieli okazje spotkać się w luźnej atmosferze i spróbować nowych interpretacji smaków whisky.
Guest Barterding to w świecie barmańskim jedyna i niepowtarzalna okazja do poznania wyjątkowych osób tworzących tę enklawę. To cykliczne spotkania ze znanymi i lubianymi, którzy zza baru chętnie podzielą się nie tylko swoją wiedzą i doświadczeniem ale także uraczą Wasze podniebienia autorskimi kompozycjami. Cykl rozpoczynamy spotkaniem z Kubą Śronkowskim – managerem whisky Bar 88, pasjonatem whisky, zwycięzcą licznych konkursów barmańskich oraz od niedawna szczęśliwym tatą ? do zobaczenia przy barze!

WhiskyRush specjalnie na to wydarzenie przygotowała bardzo ciekawą whisky dla fanów torfowych doznań- ARDBEG 21 YEARS OLD. Podczas spotkania, każdy z gości otrzyma kieliszek tej wyjątkowo rzadko spotykanej whisky, a Kuba poprowadzi krótką degustacje połączoną z doświadczeniem; które zdobył zwiedzając destylarnie Ardbega na wyspie Islay.

Strona wydarzenia na facebooku
Tags: news, whisky

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *